ÜnalX Web Sistemi

Web Sitenizi Yönetmenin En Kolay Yolu...

Responsive yapısı ile her cihaza uygun kolay yönetim paneli ile sitenizi kolayca yönetin.


UYGUN FİYATLAR

Aylık 25TL'den başlayan fiyatlarla...

Aylık, Yılık ödeme seçenekleri ile bütçenize ve ihtiyacınıza göre kullanın.


KISA SÜREDE HAZIR

Sitenizi birkaç dakika içinde oluşturun...

Sitenizi herhangi bir kod bilgisine gerek olmadan, bir kaç dakika içinde oluşturun ve kullanmaya başlayın.

ÜnalX Web Yönetim Sisteminin Özellikleri

İhtiyacınız Kadar Kullanın

Kiralık Web Sitesi sistemidir. Bütçenize ve işletmenizin durumuna göre Aylık, Yıllık paketlerle ihtiyacınız kadar kullanın.

Kodlama Bilgilisi Gerekmez

Sistemin onlarca hazır içerikleri sayesinde Hiç kodlama bilgisi gerektirmeden ihtiyacınız olan sayfayı sürükle bırak oluşturabilir, metin ve görsellerini değiştirebilirsiniz.

Kolay yönetilebilir İçerik Paneli

Yönetici girişi yaptığınız web sitenizi, site üzerinden gezerek, görsel bir editör ile güncelleyebilir, düzenleyebilir ve yeni içerikler de ekleyebilirsiniz. Böylelikle yaptığınız değişikliği canlı olarak görebilir ve deneyimleyebilirsiniz.

Sürekli Güncelleme ve Geliştirilmeye Devam eder.

Değişen ve gelişen teknoloji ve ortama ayak uydurarak, sürekli olarak sistem ve alt yapıyı güncellenir. Yeni alanlar, modüller ve içerikler geliştirilerek üyelerimizin kullanımına sunulur.

Yıllık Hosting ücreti ödemenize gerek kalmaz.

Normalde bir web sitesi için binlerce liraya varan fiyatlar ödersiniz ve her yıl 100TL'ye yakın fiyatlarla hosting (site yer sağlayıcılığı hizmeti) ücreti ödemek zorunda kalırsınız. Ancak ÜnalX Web Sistemini ihtiyacınız kadar kullanırsınız ve herhangi bir hosting ücreti ödemezsiniz. Neredeyse yıllık hosting ücretlerine web sitenizi kullanırsınız

Site İçeriklerine Ulaşılabilirlik

Yerel işletmelerin ürün ve hizmetlerine, yakınında veya çevresindeki müşterilerin ulaşmasını sağlamayı amaç edinmiştir. Bu konuda araştırma ve geliştirme çalışmaları yaparak, ürün, hizmet ve proje rehber sistemi geliştirilmektedir ve çok yakında sisteme entegre edilecektir. Bu sayede gelişmiş arama motorları sayesinde müşterilerin sitenize ve içeriklerinize ulaşması sağlanarak bulunabilirlik arttırılacaktır.

Kolay Yönetim

ÜnalX Web Sistemi, kullanımı ile öne çıkan bir içerik yönetim sistemidir. Sahip olduğu kullanışlı yönetim paneli sayesinde web sitenizin tüm alanlarını rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Yönetici girişi yaptığınız web sitenizi, site üzerinden gezerek, görsel bir editör ile güncelleyebilir, düzenleyebilir ve yeni içerikler de ekleyebilirsiniz. Böylelikle yaptığınız değişikliği canlı olarak görebilir ve deneyimleyebilirsiniz.

Ürünlerinizi, yaptığınız hizmetleri, kampanyalarınızı, duyuru ve haberlerinizi, belgelerinizi, projelerinizi ekleyebilir, kişisel resim galerileri veya bloglar oluşturabilirsiniz.

ÜnalX ile oluşturulan web siteleri Mobil dostu, responsive bir tasarıma sahiptir ve tablet, telefon, pc her türlü cihazda sorunsuz görünür. Yönetim panelimizin %100 responsive uyumluluğu için çalışmalarımız devam etmektedir.

Optimizasyon ve Performans

ÜnalX Web Sistemi, kullanıcıların web sitelerine ekleyecekleri içerik tiplerine göre otomatik olarak optimize olacak şekilde kurgulanmıştır.

Eklediğiniz fotoğraflar otomatik olarak sıkıştırılır ve dosya boyutları küçültülerek hız ve performans konusunda çeşitli avantajlar sağlar. Bunun yanında arkaplanda çalışan kodların da çeşitli sıkıştırma ve optimizasyon işlemleri otomatik olarak sağlanır. Bu durum, Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarının web sitenizin hızını ölçümlerken büyük avantajlar sağlar, yapılan speed testlerde her zaman yüksek puanlar ile SEO konusunda da avantaj sağlarsınız..

Uygun Fiyatlar

ÜnalX Web Sistemi ile ayda 25 TL den başlayan fiyatlarla, yani bir kaç fincan kahve fiyatına web sitenizi kurabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bütçenize, işinizin süresine veya işletmenizin durumuna göre istediğiniz web paketlerini aylık, yıllık dönemlerle ödeyin.

Normalde bir web sitesi için binlerce liraya varan fiyatlar ödersiniz ve her yıl 100TL'ye yakın fiyatlarla hosting (site yer sağlayıcılığı hizmeti) ücreti ödemek zorunda kalırsınız.

Ancak ÜnalX Web Sistemini ihtiyacınız kadar kullanırsınız ve herhangi bir hosting ücreti ödemezsiniz. Neredeyse yıllık hosting ücretlerine web sitenizi kullanırsınız ve binlence liraya varan ücretleri tek seferlik alacağınız web sitelere ödemekten de sizi kurtarır.

Analiz ve İstatistik

ÜnalX Web Sistemi, ziyaretçi istatistiklerini, içerikleriniz ile ilgili analiz ve raporlara kolayca ulaşmanızı ve stratejilerinizi belirlemede yardımcı olmayı sağlar.

7/24 Destek

Ünal Web olarak, her zaman tüm sorunlarını cevaplamaya hazırız. Sorularınızın cevaplarına destek merkezimizden ulaşabileceğiniz gibi sorunlarınız ve yardım talepleriniz için unalxweb@gmail.com eposta hesabımız üzerinden bize anında ulaşabilirsiniz.

Bireysel olarak satın aldığınız web sitelerinde satış işleminden sonra siteniz ile başbaşa kalırsınız ve sisteminizde oluşabilecek sorunların çözümü için genellikle ya muhatap bulamazsınız yada ekstra ücretler karşılığında sorunlarınız giderilir. Ancak ÜnalX Web Sistemi, komplike bir sistem olup, sistem alt yapısı sürekli kontrol altında tutularak web sitenizin sürekli güncel kalmasını sağlayarak, sorunlar oluşmadan önlemeye odaklanır.

Entegre Sistemler

ÜnalX Web Sistemine entegre edilen sistemler sayesinde, sitenize ekleyeceğiniz ürün, hizmet gibi içerikleriniz ücretsiz olarak UnalX Rehber sitemizde yayınlansın. (Rehber Sitemizin çalışmaları devam etmekte olup, çok yakında hizmete girecektir.)

ÜnalX Rehber Sisteminin faydaları nelerdir.

 • Sistem altyapısı sayesinde daha çok müşterinin içeriklerinize ulaşmalarını sağlar.
 • Sitenizi tanıtma ve google ilk sıralara çıkma zahmetinden sizi kurtarır ve SEO çalışmaları ve entegre sistemler sayesinde, doğru müşterinin doğru ürüne ulaşmasını sağlar.
 • Konum tabanlı arama ile yerel işletmelerin içeriklerine müşterilerin daha çabuk ulaşmasını ve müşterilerin ise kendilerine en yakın ürüne ulaşmalarını sağlar.
 • Müşterileriniz sizi nerede bulacaklarını bilemezlerse, en iyi ürün veya hizmet bile satılmaz. Arama motorları üzerinden müşterilerin sitelere ulaşmasını sağlar.

4 Kolay Adımda Tamamlayın

1 - Hesap Oluşturun

Gerekli Bilgileri Girerek Hesap Oluşturun

2 - Paket Seçin

Kullanmak istediğiniz Paketi ve Süreyi Seçin

3 - Ödeme Yapın

Hesap Numaramıza site adınız ile birlikte Ödeme Yapın

4 - Kullanmaya Başlayın

unalx.com üzerinden yönetim panelinize giriş yaparak değişikliklerinizi yapın ve sitenizi Kullanmaya Başlayın

Bazı ÜnalX Web Paketlerimiz

Bireysel Paket

Blog sitesi kurabilir, hobileriniz veya projeleriniz ile ilgili dakikalar içeriside web sitenizi oluşturabilir ve içeriklerinizi online ortamda paylaşabilirsiniz.

 • Kota: 1 GB
 • Aylık Trafik: 5 GB
 • Kolay Yönetim Paneli
 • Düzenlenebilir İçerik
 • Çoklu Sayfa Oluşturma
Aylık 25TL
Yıllık 275TL 300TL
Yıllık Kullanımda 1 Ay Hediye

Firma & Esnaf Paketi

Yeni açılan, web sitesi kurmak isteyen, mevcut web sitesini değiştirmek isteyen ve yeni web sitesi ihtiyacı olan firmalar içindir.

 • Kota: 1 GB
 • Aylık Trafik: 5 GB
 • Kolay Yönetim Paneli
 • Düzenlenebilir İçerik
 • Çoklu Sayfa Oluşturma
Aylık 35TL
Yıllık 385TL 420TL
Yıllık Kullanımda 1 Ay Hediye

Genel Paket

Dernek, Vakıf, Konut, Akademik ve daha bir çok alanda web sitenizi dakikalar içerisinde oluşturarak sanal ortamda yayına başlayabilirsiniz.

 • Kota: 1 GB
 • Aylık Trafik: 5 GB
 • Kolay Yönetim Paneli
 • Düzenlenebilir İçerik
 • Çoklu Sayfa Oluşturma
Aylık 35TL
Yıllık 385TL 420TL
Yıllık Kullanımda 1 Ay Hediye

E-Ticaret Paketi

Daha fazla müşteri arayan ve ürünlerini sanal ortamda pazarlamak ve satmak isteyen müşteriler için idealdir.

 • Kota: 3 GB
 • Aylık Trafik: 50 GB
 • Kolay Yönetim Paneli
 • Düzenlenebilir İçerik
 • Çoklu Sayfa Oluşturma
Aylık 50TL
Yıllık 550TL 600TL
Yıllık Kullanımda 1 Ay Hediye

Şimdi 14 Gün Ücretsiz Deneyin

Yeni Hesap Talebinde bulunarak 14 gün ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Beğenirseniz aylık, yıllık istediğiniz ücretli süreyi seçerek kullanmaya devam edebilirsiniz. Alan adınızın olmaması durumunda, hesabınıza tanımlanacak olan alt alanadı üzerinden sitenizi kullanabilirsiniz.

Web Hesabı Oluştur
Whatsapp Bilgi Hattı